עיצוב אתרים למוסיקאים

בשנים האחרונות אנשי מקצוע רבים מתעניינים בבניית אתרי אינטרנט לעסקים שייצגו אותם. תפקידם של אתרי אינטרנט ייעודיים אלו הוא להציג אותם בצורה מרשימה בפני קהל הגולשים וכן את השירותים והמוצרים אותם הם מציעים ללקוחות הפוטנציאליים.

לכל מקצוע, יש את הייחוד שלו. מה מאפיין בניית אתרים למוסיקאים? התשובות לפניכם…

עיצוב אתרים לאנשי אמנות

עיצוב ייחודי ומרשים גורם לגולשים לעצור לרגע מפעולת החיפוש והנדידה בין אתר אינטרנט אחד לאחר ולהיכנס אל אותו אתר אינטרנט שהרשים אותם בעיצובו. העיצוב המרשים גורם להם להסתקרן באשר למוצר או לשירות אותו הוא מציע להם.

הם מעוניינים לבדוק האם מה שמציע אתר מסוים המעוצב בצורה מרשימה אכן אטרקטיבי יותר מאתרים אחרים בהם הם ביקרו. לכן, עיצוב / בניית אתרים למוסיקאים חייב לשים דגש וזאת כבר בשלב האפיון של העיצוב על הייחוד של אותו מוזיקאי, התועלות שהוא יכול לספק לקהל לקוחותיו, הנגינה או השירה שלו ודברים נוספים בצורה ויזואלית. יש לזכור כי חלק בלתי נפרד מהמיתוג של כל אתר אינטרנט תלוי במידה ניכרת בנראות של האתר.

על עיצוב אתר למוסיקאים לכלול את האלמנטים הבאים:

  • אפיון – האפיון הבסיסי יתבצע על ידי בונה האתרים ולאחר מכן יתחיל שלב האפיון של העיצוב. האפיון יתבסס על הקונספט המרכזי והמאפיינים של המוזיקאי. מידע נוסף על אפיון אתרים תמצאו במאמר הבא.

  • המחשה– חשוב לקחת בחשבון כי כל אחד שנכנס אל אתר אינטרנט של מוזיקאים צריך לחוש כי הוא נמצא בעולמו של המוסיקאי. דבר זה יכול להיעשות על ידי עיצוב אתרים למוסיקאים כאולפן חזרות, כבמת מופע, כמחרוזת אטרקטיבית של קטעי וידיאו שמציגים את האמן ויצירותיו ועוד.

  • אלמנטים– חשוב לקחת בחשבון את הצבעים של האתר, את התמונות ואת מסגרת דפי האתר וכיצד הם ממקמים את קהל הגולשים בעולמו של המוזיקאי (ניתן להיעזר בתהליך המיתוג אותו אנו מציעים) עיצוב אתרים למוסיקאים יכול לכלול גם קטע מוזיקלי בדף הראשי של האתר, אייקונים של מפתח סול או כלי הנגינה המוביל של המוזיקאי, גלויות הופעות(המקומות בהם הופיע המוזיקאי) ועוד.

מוסיקאי ורוצה את הפינה החמה שלך באינטרנט? פנה אלינו עוד היום!


פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square