בניית אתר קטלוגי

מהו אתר קטלוגי? מה חשוב לקחת בחשבון בעת בחירת איש מקצוע שיבנה אותו ומה העניינים החשובים שיש להכיר בהם אודות סוג זה של אתר אינטרנט?

מהו אתר קטלוג? אתר קטלוגי הוא אתר אותו מעדיפים בעלי עסקים רבים וזאת משום שמבחינה ויזואלית הוא מושך מאוד ולוכד את תשומת ליבם של גולשים אל אותם שירותים ומוצרים המוצגים במחירון שלו. בעלי המקצוע משייכים אתר זה לז'אנר של אתרי התדמית, אך חשוב לדעת כי מדובר על אתר מפורט בהרבה ושהעלות שלו תהיה לעיתים גבוהה יותר בשל יעילותו.

אתר פורטפוליו

שם נוסף שיכול להתאים לאתר קטלוג, הוא אתר פורטפוליו. המרטה של אתר כזה למעשה היא להציג תיק עבודות – זה יכול להיות תמונות, סרטונים או סוגים אחרים של מדיה.

אתר פורטפוליו בדרך כלל יציג את כל המוצרים של החברה על ידי תמונות אטרקטיביות והמטרה העיקרית והברורה שלו היא לשווק את המוצרים הללו. חשוב לדעת שההבדל בין אתר קטלוג לבין חנות וירטואלית הוא שבחנות וירטואלית יש אפשרות לקנות את כל אותם מוצרים שמוצגים, באתר קטלוג, לא.

אתר קטלוגי – כל היתרונות באתר אחד:

  • אשליה– אתר קטלוגי נותן פעמים רבות את האשליה שמדובר על חנות וירטואלית רק אפשרות הרכישה והלינקים ולכן אנשים רבים נכנסים אליו על מנת לבצע את הרכישה ומבינים כי מדובר באתר המותיר תצוגה של השירותים והמוצרים של העסק בלבד.

  • ויזואליות – לא ניתן להתעלם מהעבודה שאתר קטלוגי מפגין בדרך כלל ויזואליות המושכת את העין ולפיכך גם מושכת גולשים רבים להיכנס אליו.

  • ידידותי למשתמש– אחת המטרות החשובות ביותר של אתר הוא ידידותיות הממשק שלו למשתמש. אתר קטלוגי מאפשר למשתמש לחפש ולמצוא בקלות רבה את כל המידע הנחוץ לו.

לסיכום, בעלי אתרים רבים מעוניינים לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע בעלי ניסיון בבנייה של אתרים קטלוגיים וזאת משום האטרקטיביות של אתר מסוג זה והנטייה של גולשים רבים להיכנס אליו על מנת לצפות במוצרים השונים. אנחנו ב- Studio BE מתמחים ושמים דגש רב על ממשק ועיצוב האתר. בניית אתרי קטלוג היא התמחות מיוחדת של הסטודיו. הינכם מוזמנים להתרשם מהתיק עבודות שלנו וליצור עימנו קשר לפגישת היכרות!


פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square