בניית אתר לחברת נדל"ן


בניית אתר ייעודי הוא תחום המומחיות של בוני אתרים מקצועיים. אנשי המקצוע הללו מצליחים לבנות אתר אינטרנט המותאם לתחום וקהל יעד ספציפי, דבר שהופך את השימוש בו לפשוט ואטרקטיבי. מאמר זה יתמקד בתחום הספציפי של בניית אתר לחברת נדל"ן. שוק הנדל"ן בישראל הוא אחד השווקים האטרקטיביים ביותר בישראל. מדובר כאן על תחום דינאמי ביותר בעל ביקוש גבוה לאורך שנים המציע שירותים של קנייה, מכירה והשכרת דירות. כיוון שקיימת תחרות גדולה בתחום, חשוב שכל משרד או חברה תחשוב על נגישות מקסימלית של המתעניין לחברה ולמאגרי המידע שלה. דבר זה ניתן לעשות על ידי בניית אתר לחברת נדל"ן שיאפשר לכל גולש להיכנס, לצפות בנכסים ובדירות השונות אותם אותה חברת נדל"ן מציעה ובהתאם להיצע ייצור קשר עם החברה להמשך תהליך. ניתן לומר כי כיום בניית אתרים לחברות נדל"ן חיונית ביותר וזאת משום שהאתר הוא הנעה לפעולה אצל המתעניין. אתר לחברות נדל"ן- מה חשוב בו? בניית אתר לחברת נדל"ן על ידי חברת בניית אתרים תמיד תשקף את אופיו היוקרתי והמקצועי של חברת הנדל"ן. דבר זה יבוא לידי ביטוי בעיצוב המרשים, בתכנים הרבים אודות נדל"ן להשכרה ומכירה, מדריכים שקיימים באתר שניתן לעיין בהם ללא עלות כלשהי, מאגר גדול של נכסים בלעדיים ועוד. בנוסף, האתר חייב להיות בעל ממשק פשוט וידידותי למשתמש כך שהוא יוכל למצוא בקלות את כל מה שהוא רוצה בו. בניית אתר לחברת נדל"ן צריכה לכלול את האלמנטים הבאים:

# עיצוב– סולידי אך מרשים. אפשרות להעלאת תמונות בגדלים שונים.

# אחסון– חבילת אחסון מספקת

# מסד נתונים– אפשרות למסד נתונים אותו יהיה ניתן לעדכן מדי תקופה.

# דפים וטפסים– טופס הפניה מדף נחיתה וטופס 'צור קשר'. דף הבית, אודות, דף שמוביל אל מערכת ניהול ואפשרות ליצור עוד דפים בצורה עצמאית. דפי נכס ועוד.

# מערכת ניהול תוכן – המערכת חייבת להיות מתקדמת וקלה לתפעול וזאת על מנת שחברת התיווך תוכל להעלות בה תכנים וכל מידע אחר בו מעוניינים בקלות.


פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square