בניית אתרים לאדריכלים

בניית אתרים לאדריכלים מחייבת את השכרת שירותיה של חברת הקמת אתרים בעלת ניסיון מקצועי בבניית אתרים למגוון אנשי מקצוע.

הקמה של אתרים לאדריכלים מחייבת הכרה של התחום והצרכים של קהל היעד. ברוב הפעמים יהיה מדובר באתר קטלוגי או אתר תדמיתי, מפני שבתחום זה ישנו דגש גדול על הצגת עבודות קודמות.

חשוב לקחת בחשבון כי מדובר כאן על כרטיס הביקור של אותו משרד אדריכלים או אדריכל וכאן הוא אמור להרשים את הלקוח, להציג את כל הפרויקטים שלו, לפרט אודות פועלו ועוד. לכן חשוב שהדבר יעשה בצורה הטובה והמרשימה ביותר. בניית אתרים לאדריכלים צריכה לכלול בתוכה את האלמנטים הבאים:

  • סוג אתר– יש סוגים שונים של אתרים ובמקרה של הקמת אתרים לאדריכלים חשוב לבנות אתר תדמיתי שמדגיש את הניסיון העשיר שיש לאותו אדריכל, מה יהיו התועלות של הלקוח אם הוא יחליט לשכור את שירותיו.

  • התאמה– חשוב מאוד לקחת בחשבון כי כיום רוב האנשים נכנסים לאתרי אינטרנט של בעלי מקצוע שונים גם באמצעות הסמארטפונים והטאבלטים ולכן חשוב לוודא שהאתר אותו החברה בונה עבור האדריכל מותאם גם למובייל.

  • קהל היעד– בעת הקמת אתרים לאדריכלים תמיד חשוב לקחת בחשבון את קהל היעד המרכזי של האתר. פרמטר זה ישפיע בצורה ניכרת על העיצוב, התוכן והפונקציות השונות שיהיו באתר. ישנם אדריכלים הפונים לקהל יעד רחב ויש כאלו הפונים לאלפיון העליון. לכל אחד כזה חשוב להתאים את העיצוב בהתאם ליוקרה שהוא מעוניין לשדר באמצעות אתר האינטרנט שלו.

  • עיצוב– חשוב לזכור כי מדובר כאן על אחד המקצועות האקסקלוסיביים ולכן חשוב שהאתר ישדר סולידיות, אלגנטיות, צבעים קלאסיים ופונטים נעימים לעין. העיצוב לא יתפוס נוכחות בלתי מתפשרת.

לסיכום, זוהי רק רשימה קצרה של כל מיני דברים עליהם יש לחשוב לפני תחילת הקמת אתרים לאדריכלים ובעת הבנייה. חשוב לקחת בחשבון כי נכון להיום אתר אינטרנט הוא המראה של האדריכל ורוב האנשים מעוניינים לבחון את האתר של איש המקצוע ורק לאחר להחליט האם מעוניינים לקבוע איתו פגישת היכרות. לכן, האתר אותו בונים חייב להרשים בצורה הטובה ביותר כל מתעניין.

מעוניינים בפרטים נוספים? בואו ניפגש על כוס קפה


פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square