10 האפליקציות הפופולריות היעילות ביותר לכרום

אם עד לפני כמה שנים היה אפשר לדבר עדיין על התחרות הניטשת בין Internet Explorer ל- Firefox, היום כבר אין ספק שדווקא דפדפן Chrome של גוגל הוא זה שהצליח לזכות במערכה על ליבם של הגולשים. אמנם שתי התכונות המוכרות ביותר של הדפדפן הן המהירות הגבוהה שלו והממשק המינימליסטי המותיר את רוב שטח המסך לתצוגה עצמה, אך בכרום ישנן גם אפשרויות הרחבה רבות באמצעות תוספים או מיני אפליקציות.

אפליקציות אלו מאפשרות למבקרים ליהנות מהתמצאות מהנה ונוחה יותר, וכאשר סוקרים את מסך האפליקציות והתוספים הפופולריים ביותר, אפשר למצוא ייצוג למדיה חברתית, אפליקציות לעבודה פרודוקטיבית יותר, שירותי שיתוף קבצים ושיפור השימושיות של אתרים קיימים.

TweetDeck - האפליקציה הפופולרית מאפשרת לקבל את העדכונים החמים ביותר לטוויטר לפי משתמשים שונים, "Hashtags", רישומים, נושאים חמים וכו', ולכן היא יעילה מאוד עבור משווקים המפרסמים ברשת החברתית.

Evernote - מאפשר לשמור פרטים והערות עבור אתרים שונים ברשת או להעתיק פריטי מדיה שונים (קטעי וידאו, תמונות ואודיו) אל היומן. ניתן גם ליצור רשימת משימות על מנת לארגן באופן טוב יותר את יום העבודה.

DropBox - השירות הפופולרי מאפשר לאחסן קבצים מכל סוג בענן ולגשת אליהם מכל נייח או נייד. ההרחבה לכרום מאפשרת לצפות בכל הקבצים השמורים בחשבון ישירות מתוך הדפדפן ולכן היא מתאימה למחשבים שאי אפשר להתקין בהם את תוכנת Dropbox עצמה.

Pixlr Editor - עורך גרפי הרץ בתוך הדפדפן ומזכיר מאוד גרסה פשוטה של פוטושופ, Paint shop Pro או Gimp. כולל מספר כלי חיתוך ומברשות ופילטרים שונים כמו תיקון עיניים אדומות, טשטוש, חידוד, תיקון פגמים נקודתיים ועוד.

Quick Start - משפר את מסך הבית של הדפדפן עם אתרים פופולריים, אפשרות לבחור רקעים מגלריות פתוחות ברשת, חיפוש מהיר יותר, גישה למשחקים, "חיוג מקוצר" לאתרים לפי בחירת המשתמש וכו'.

WOT - תוסף המתבסס על חכמת ההמונים למציאת אתרים בטוחים, כשכל אתר מקבל צבע שונה (ירוק - בטוח, אדום - לא בטוח) ורשימה של פרמטרים כמו תכניות זדוניות, חווית רכישה, חשש לפעילות בלתי חוקית וכך הלאה.

Magic Actions for Facebook - תוסף המשפר את היכולות של אתר יו-טיוב: מאפשר להציג את כל הסרטונים ברזולוציה המרבית מבלי לשנות אותה ידנית, להחשיך את המסך, לשמור תמונות מסרטונים ועוד.

Pin It Button - התוספת הרשמית של פינטרסט לכרום נותנת למשתמש את היכולת "לנעוץ" תמונות מכל אתר אינטרנט אל הלוחות אותם הוא יוצר ברשת החברתית.

Unfriend Notify - מוסיף לפייסבוק רשימה של חברים שהסירו את המשתמש מרשימת החברים שלהם.

Google Dictionary - האפליקציה מאפשרת לראות פירוש למילים כאשר קוראים אותן באמצעות לחיצה כפולה עליהן. כרגע לא קיים מילון בעברית, אך כן קיימים מילונים באנגלית, רוסית ושפות אירופאיות שונות.


פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square