קידום אתרים באינטרנט - איך לקדם את האתר שלך בצורה מקצועית אורגנית, ובחינם לעמוד הראשון בגוגל !


איך לקדם את אתר ה-Wix שלך בצורה אורגנית כך שיופיע פעמים רבות יותר בתוצאות החיפוש של Google, Yahoo ו-Bing?

ואיך הצלחתי לקדם מונחים כמו ״אנימציית לוח לבן״ לעמוד התוצאות הראשון ב-Google מבין 20,000 תוצאות, ולדרג עוד 3 סרטונים על אותו מונח בעמוד הראשון ב-Youtube?

כאן בתאל מסטודיו BE, והיום אלמד אתכם איך תוכלו לבצע אופטימיזציה למנועי החיפוש של אתר ה-Wix שלכם.

אני אראה לכם איך אתם מסוגלים, ללא שום ידע טכני, ובניגוד למה שאולי שמעתם בעבר, לקדם מונחים באתר שלכם לעמוד הראשון ב- Google, בצורה פשוטה וקלה ובלי לשבור את הראש.

אם פניתם למקדם אתרים כלשהו והוא אמר לכם שבלתי אפשרי לקדם ביטויים על פלטפורמת Wix, כנראה שהוא פשוט לא טורח להתעדכן במה שחדש בעולם הקידום של 2017, והתוצאות שלי ושל רבים אחרים הן ההוכחה לכך !

אז בואו נתחיל:

1) מחקר מילות מפתח

הדבר הראשון שנרצה לעשות הוא להיכנס לחשבון שלכם ב- Google, ואז ל- Google keyword Tool.

והסיבה שאנחנו כאן עוד לפני שבכלל התחברנו לחשבון האתר שלנו ב-Wix היא שאם אנחנו רוצים לדרג את האתר שלנו, אנחנו רוצים לדעת באילו מילות מפתח להשתמש שבעזרתן אנשים ימצאו אותנו.

אז נקליד מונח שקשור לעסק שלנו, נלחץ על ״חיפוש״ - ויופיע לנו המסך הזה עם מילות מפתח שונות ונפח החיפוש החודשי של כל אחת מהן.

אז כאן מופיעה מילת המפתח העיקרית שלנו, ומתחתיה מונחים הקשורים אליה. יש לנו אופציה למיין את התוצאות לפי הצעת מחיר, רמת תחרות ונפח חיפוש חודשי. אז כמו שאתם רואים, זה הצעד הראשון שאנחנו רוצים לעשות - לבדוק אילו מילות חיפוש מתקשרות לעסק שלנו ויש להן נפח חיפוש גדול מספיק.

2) בחירת שם לאתר שלכם

הדבר הבא שנרצה לעשות הוא להתחבר לחשבון ה-Wix שלנו, ללכת ל- Site > Site Manager

וכאן אתם בוחרים את שם האתר שלכם, שיכול להיות אחד מהשניים: שם החברה או שם המכיל מונח שאתם רוצים להיות מדורגים עבורו. כמו במקרה שלי למשל שבחרתי במילה Studio, שמכלילה בתוכה תחומים רבים ביניהם גם תחום העיצוב.

אז אם למשל אתם עוסקים באילוף כלבים, תרצו לקרוא לאתר שלכם Dogtraining, למשל, וגם זה יעזור בדירוג האתר.

הדבר הבא שנעשה הוא נלך ללשונית SEO - ונוודא שהכפתור הזה פעיל, מה שאפשר למנועי החיפוש לכלול את האתר שלכם בתוצאות החיפוש. כי אם הכפתור הזה כבוי, לא משנה כמה מחקר מילות מפתח תבצעו לאתר שלכם, האתר שלכם פשוט לא יופיע ב-Google.

הדבר הבא שנעשה הוא ללכת ל- Google Webmaster Tools, וכמו שאתם רואים הדומיין שלנו מוצג בכמה ורסיות שונות, אך הן למעשה אותו האתר. אם זו הפעם הראשונה שאתם מגיעים לכאן, לחצו על ״הוסף נכס״, והדביקו את דומיין האתר שלכם לכאן. כמובן שכדי לעשות זאת תצטרכו חשבון פרימיום של Wix כדי שיהיה לכם דומיין משלכם. לחצו על ״המשך״, ובעמוד הזה נצטרך לאשר את הבעלות על האתר, נלחץ על ״שיטות אלטרנטיביות״, ״HTML Tag״, נעתיק את ה-Tag, נדביק אותו חזרה לעמוד שלנו ב- Wix, ונלחץ על ״אמת״.

תוכלו לעשות את אותו הדבר עם Yahoo ו-Bing, פשוט הקלידו ״Bing Webmasters Tools״ בגוגל וחזרו על אותו התהליך גם שם.

3) אופטימיזציה

אז דבר נוסף שיהיה חשוב לאופטימיזציה של אתר ה- Wix שלכם, הוא מבנה התוכן שלכם.

אז בואו נניח שזה עמוד הבית שלי ואני רוצה לסמן את הטקסט הזה ככותרת ראשית, אבחר ב-H1. הדבר יגרום ל-Google לזהות את הטקסט הזה כמילת מפתח עיקרית באתר שלי, ובמקרה כזה יהיה חשוב את המילים בעלות נפח החיפוש הגבוה ביותר לעומת השאר.

אז מה שתרצו לעשות זה לסמן את הטקסט באתר שלכם עם תיוגים לפי סדר החשיבות ממילות מפתח עיקריות, למילות משנה, ותת-משנה.

עם זאת, אתם עדיין רוצים שהכתיבה תישמע אנושית, אז אל תתייגו את כל הטקסט שלכם כ- H1, זה גם יבלבל את Google וגם יוריד את הדירוג שלכם.

4) בלוג !

דבר נוסף שאתם רוצים לעשות הוא להוסיף בלוג לאתר שלכם.

פשוט לחצו על ״הוסף״, ״בלוג״, ויופיע מדור חדש באתר שלכם שלתוכו תרצו להוסיף תכנים באופן קבוע ובתדירות גבוהה, כי מנועי החיפוש מאוד אוהבים אתרים שמתעדכנים בתוכן חדש ורלוונטי.

אם תנסו לכתוב כמה מאמרים, לפרסם את האתר, ולצפות שהוא יופיע בעמוד הראשון, זה פשוט לא יקרה. כי זה לא עובד ככה. אתם צריכים להיות מחוייבים לעדכן את האתר שלכם על בסיס קבוע עם מאמרים בבלוג.

עכשיו, מה שתרצו לעשות - ברגע שהוספתם את הבלוג - בכל פעם שתוסיפו פוסט חדש פשוט לחצו על ״Add a New Post״, וכל מאמר שתוסיפו זו הזדמנות נוספת בשבילכם להיות מדורגים למונחים חדשים במנועי החיפוש.

לפני שאתם מפרסמים מאמר חדש, אתם רוצים לשבץ את מילת המפתח העיקרית שלכם בתחילת הכותרת, וכמובן שתרצו לכתוב כותרת שונה לכל מאמר, להוסיף את השם שלכם, ובקשר לתוכן אני ממליצה לכם בחום לצרף תמונות וסרטונים למאמר שלכם, מנועי החיפוש אוהבים מאוד תכנים עשירים במדיה. כמובן גם להוסיף תגים, שהם מילות המפתח המשניות שלכם שמצאתם במחקר שביצענו בהתחלה.

5) SEO Wizard

לסיום, ל-Wix יש כלי ממש מגניב שנקרא אשף ה-SEO או באנגלית ״SEO Wizard״, אז מעמוד הבית של חשבון ה- Wix שלכם, לחצו על ״Get Found On Google״ ומכאן תוכלו לקבל אינדיקציה מפורטת לגבי איכות הנתונים באתר שלכם, אילו מהם אתם צריכים לשפר, ואיך.

אם אתם מריצים חנות באתר שלכם - אז אמליץ בחום לעשות אופטימיזציה גם לכל אחד מהמוצרים.

אתם רוצים לקרוא למוצר בשם שיכלול את מילת המפתח העיקרית שלכם, ואת המשניות להוסיף לתיאור המוצר - לכתוב תיאור כמה שיותר ארוך, משהו כמו 200-300 מילים, כמובן הקפידו על פיסוק נכון שיהפוך את הקריאה לנוחה.

בנוסף, אתם יכולים כמובן, להוסיף כתבה לבלוג המדברת על המוצר, ולהציב שם לינק שמקשר חזרה לעמוד המוצר כדי לתת לגולש את האופציה לבצע רכישה שלו.

ישנם דברים נוספים שתוכלו לעשות כמו להוסיף קישורים לאתר, כפתורי שיתוף חברתי, ועוד רבים אחרים, אבל זה כבר שייך לסרטון אחר, כי קיימים הרבה פרמטרים שניתן להעמיק בהם.

אז זהו לבינתיים, אני מקווה מאוד שנהניתם מהמדריך. ועכשיו לכו ותיישמו אותו באתר שלכם !

אם אתם רוצים לקבל גרסה יישומית של התוכן שעברתי עליו בסרטון הזה, צירפתי לכם לינק למדריך מפורט ומסוכם שכתבתי במיוחד בשבילכם, אז דאגו להוריד אותו.

ועד הפעם הבאה, תנו לייק, שתפו עם החברים, והירשמו לערוץ למדריכים נוספים !

#קידוםאתריםבאינטרנט #seoקידוםאתרים #קידוםאורגניseo #פרסוםושיווקבאינטרנט #קידוםאתריםבמנועיחיפוש #קידוםמקצועי #קידוםאורגניבגוגל #קידוםאישי #מהזהseo #כלימילותהמפתחשלגוגל #קידוםטלפון

פוסטים מומלצים
פוסטים חדשים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square